Rok szkolny 2023/24 dobiegł końca. Ostatni dzień szkoły to już dzień bez nauki, ale za to z nagrodami. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy i upragnione świadectwo. Niektórzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, a była to całkiem spora grupa uczniów. Część z nich została nagrodzona dodatkowo stypendium. Podziękowania za szczególną pomoc otrzymali również rodzice.

W tym dniu gościliśmy w szkole panią Wójt Gminy Izbicko Marzenę Baksik oraz przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Opolu, pana Henryka Dudę. Po oficjalnej części pełnej gratulacji i podziękowań nastąpiła część artystyczna - dzieci zaprezentowały piosenki, tańce oraz grę na instrumentach. Przygotowana została też prezentacja z wybranych działań uczniów w szkole. Niestety, nie wszyscy spotkają się w nowym roku szkolnym. Swoją pracę w szkole kończą niektórzy nauczyciele: Anita Czernek, Bernadetta Długosz, Marzena Ostapiuk, Aneta Cesarz oraz Anna Wierny. W nowym roku szkolnym czeka nas również zmiana Dyrektora, gdyż pani Alina Korzeniec odchodzi na roczny urlop. Po wakacjach czeka nas więc sporo zmian. Póki co, cieszmy się jednak wakacjami. Wszystkim uczniom, nauczycielom, a także rodzicom życzymy wspaniałego, udanego wypoczynku!