Uczniowie klasy II mieli okazję wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach na temat ziół, przypraw i ich wpływu na nasze zdrowie i życie. Gościem naszej klasy i prowadzącą zajęcia była pani Dominika Krajczy-dietetyczka, fitoterapeutka i zielarka. Pani Dominika przywiozła ze sobą mnóstwo ziół i przypraw, których nazw wcześniej nie znaliśmy. Dziś wiem już, jak pachnie i smakuje kardamon, cynamon, goździki i wiele innych przypraw. Wiem, jak zrobić maść na przeziębienia i jak zdrowo żyć.

Serdecznie dziękuję Pani Dominice Krajczy- Dietetyczce, Zielarce i Fitoterapeutce za przeprowadzenie wspaniałych, pachnących Świętami warsztatów. Atmosferę na zajęciach rozgrzała doprawiona przyprawami herbata, a pyszne migdałowe trufle wprawiły nas w cudowny nastrój! Pani Dominiko, już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie

Link do filmu z wydarzenia :https://youtu.be/iC6FuW8QyQw

Joanna Hutnik