Nadchodzący czas ferii zimowych to dla dzieci wymarzony okres zabaw na śniegu oraz lodzie. Dbając o bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły podczas zbliżających się ferii zimowych, 6 lutego odbyło się spotkanie edukacyjno-profilaktyczne z funkcjonariuszami policji dla uczniów kl. I-IV.

W czasie wystąpienia policjanci przypomnieli o niebezpieczeństwach mogących pojawić się w trakcie ferii. W szczególności zwrócili uwagę na omówienie zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych, gier czy zabaw na świeżym powietrzu. Ważnym elementem spotkania było także uświadomienie dzieciom,

jak postępować oraz do kogo mogą się zwrócić o pomoc w przypadku zgubienia się w obcym miejscu, np. na stoku narciarskim, czy w lesie.

Policjanci zakończyli spotkanie życząc nam bezpiecznych i udanych ferii zimowych oraz aby wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów i szkół.