Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się ich doczekać. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanym dla nich programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce.

Starszaki zaprezentowały Jasełka. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowe atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.